Otevřené M. Čech 2013 - Nymburk

V neděli 10. března 2013 se konalo v Nymburce Mistrovství Čech. Z našeho oddílu se jej zúčastnilo osm závodníků: Stanislava Bartošová (8. kup), Lukáš Bartoš (8. kup), Petr Čuhel (6. kup), Matouš Haspra (6. kup), Jakub Král (5. kup), Alexandr Klepikov (II. Dan), Jan Marxt (6. kup), Kryštof Sousedík (4. kup). Koučem nám byl náš učitel, pan Michal Bor, mezinárodní instruktor IV. Dan. Jako rozhodčí nastoupil za Chon-ji pan Pavel Cigáň, III. Dan, z oddílu Sam-il.

Vyráželi jsme s radostí a mírným napětím… Závody jsou vždy taková třešnička na dortu, ve které se úročí všechny hodiny a hodiny tréninků, pečlivá příprava a práce učitelů a žáků, odrazí se v nich dobrá kondice závodníků či případné oslabení po nemoci, psychická pohoda, zkrátka všechno. A k cílené pečlivé přípravě i dávka vrtkavého štěstí.

A - slavili jsme velký úspěch! V kategorii žáků, v sestavách, vybojoval zlatou medaili Kryštof Sousedík, 4. kup. V kategorii seniorů si, v sestavách a již v barvách Chon-ji, stříbro odvážel Alexandr Klepikov, II. Dan. A bronzovou medaili, v kategorii seniorek - a také za sestavy, získala Stanislava Bartošová, 8.kup.

V Nymburce panovala v našem týmu úžasná atmosféra, fandili jsme si a drželi si navzájem palce. A i když každý nastupoval na tatami sám za sebe, cítil ,,v zádech“ podporu svých kamarádů z oddílu, v duchu hesla mušketýrů ,, všichni za jednoho, jeden za všechny“.

Gratulujeme všem vítězům i ostatním závodníkům! Děkujeme rodičům a rodinám (dětí i dospělých) za péči a podporu a také svým učitelům za vedení, motivování, prostě za vše.

A budeme se těšit na další závody.

Datum konání: 
10.03.2013
Fotografie z akce